Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçe

29.01.2020 tarihinde ITO ya bağlı xxxx-0 Sicil No ile İstanbul'da kurulan ve yeni teknolojiler, mühendislik ve ihracat ağırlıklı çalışmakta olan özel bir Türk şirketidir.

1990 yılında Bilgisayar,Elektrik ,Elektronik ve Medikal ürünler üretmek ve ihracat yapmak üzere kurduğumuz , söz konusu tarihten beri 60 tan fazla ülkede Türkiye yi en iyi şekilde temsil etmeye çalışan Grubumuzun en yeni üyesidir.

Aslans; İhracat ve Yönetim Danışmanlık olarak halen AB,Afrika,Kanada ve ABD pazarlarında pazarlama ve satış ve İhracat çalışmalarına devam etmekte olup ,bugün tüm dünyada çok çeşitli uygulamalar için Danışmanlık hizmetleri desteği vermektedir.

Aslans bugün özellikle Amerika, Avrupa ve Afrika bölgelerinde Hastane Kurulumu ve Hastane Ürünleri,Medikal Ürünler, temizlik bezi, hijyen, kişisel bakım,üretim ve Proses uygulamalarına yönelik danışmanlık hizmetleri ürünler vermekte ve söz konusu pazarlara sunmaktadır.

Misyon

Aslans olarak misyonumuz Hayat kalitesi odaklı ve hayatı kolaylaştıran bir üretim anlayışını, katma değeri yüksek yeni ürünler üreterek desteklemek; Hayata müsbet katkı sağlamak Müşterileri, hissedarları, çalışanları ve İş Ortaklarımız ile bir bütün İçerisinde hizmet kalitesini Türkiye adına geliştirmek ve Türkiye yi en iyi şekilde temsil etmektir.

Vizyon

Aslans, destek verdiği tüm çalışma ortaklarımızı, Türkiye’de ve Dünya’da yeni teknolojiler ve üretim sektöründe çalışan tüm firmalarımızın ihracatının arttırabilmesi için destek veren ve üretici firmalarımız ve kobilerimizin dünyaya yayılmasını sağlamaya çalışan, hayata dokunan, marka değeri olan, en iyi firmalardan biri konumuna getirerek Türkiye ihracatına karınca kararınca destek vermek hedefi ile çalışmakta ve tüm destek verdiğimiz şirket ve kurumlarımızı Türkiye de ekonomik ve sosyal hayata müsbet destek veren birer şirket yapmaktır.

Mesaj

Çalışma ortakları için güvenilir ve sürekli bir iş ortağı olmak ve tüm dünyadaki müşterilerine çok çeşitli katma değerli yeni teknolojilerle desteklenmiş ürünler üretmek için çaba göstermektedir.

Kurumsal liderliğimiz kalite, etik, hizmet ve inovasyon konusuna odaklanmıştır. Karar verme sürecinde bize yol gösteren temel değerlerimiz şunlardır:
01
Müşteri Hizmeti ve Memnuniyeti
İşimizi Çalışma ortağımız ile müşteri beklentilerini dikkate alarak ve bu beklentileri fazlasıyla karşılayarak geliştirmek.
02
Uzun Vadeli Ortaklıklar
İş ortaklarımız olan Müşterilerimizle, tedarikçi ve çalışanlarımızla uzun süreli ilişkiler kurmak.
03
İnovasyon ve Çeşitlilik
Mevcut ve farklı yeni teknoloji çalışmalarını desteklemek , süreç ve ürünleri geliştirmek ve piyasaya sürmek.
04
Sürdürülebilirlik
Enerjinin etkin kullanımı, atık ve emisyonların azaltılması ve çalışanlarımızın sağlığının, emniyet ve refahının sürdürülmesi yoluyla çevrenin korunmasına katılmak.
05
İş Etiği
Etik davranış ve güvenin, Çalışma ortaklarımız, müşterilerimizle ve çalışanlarımızla iş ilişkimizin temelini oluşturmasını sağlamak.

Dünya Barışına Katkı

Aslans olarak temel değerlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda barışın, özgürlüğün ve adaletin egemen olacağı; insanların ölmediği, çocukların hep güldüğü bir dünyanın varlığına inanmaktayız.

Dünya barışını sağlamak biz insanların elindedir. Bunun için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmemiz gerekir.

Kendi kültürümüzü yaşamaktan zevk alırız, ancak diğer kültürlere de anlayışla, onların da aynı değerde olduğu bilinciyle yaklaşmaktayız. Çünkü bu yaklaşım birlik beraberlik duygusunun önemini gerektirir. Nasıl ki kendi kültürümüzü tanıtmaktan mutluluk duyarız diğer kültürleri de tanımak ve sürekliliğini sağlamak bizim asli görevimiz olmalıdır. Bu sebepledir ki her işin başı Barış iledir ve unutulmamalıdır ki kötü barış yoktur…

Sahip Olduğumuz;